18 Ocak 2010 Pazartesi

KUMRU’DA YENİ BİR GAZETE: DESTAN


Kumru.Tv İnternet Sitesinde çıkacağı anons edilen Haftalık Kumru Destan Gazetesi’nin ilk sayısı 12 Şubat 2009 tarihinde okuyucularıyla buluştu.


Sahibi ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürünün Gazeteci İlhan Tinci’nin olduğu Haftalık Kumru Destan Gazetesi sayfa düzeni ve haberleri ile dikkat çekti.

İlk sayısında Kumru Belediye Başkan Adaylarını “Kumru’ya Talip Olanlar” şeklinde manşete taşıyan Kumru Destan Gazetesi Kumru Tv
İnternet Sitesinin Düzenlediği Filistin’e Destek Mitingi’ne de geniş yer ayırdı. Yine manşetten Fatsa Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Alaeddin Arıkan’ın Yaşam Sırrını manşetten haberleştirerek “Saçlarını Rüzgarla Tarayan Adam” başlığı ile ilginç bir yazıya da yayınladı.

12 sayfa olarak okuyucularla buluşan Kumru Destan Gazetesi ikinci sayfasında Mus’ab Bin Umeyr’in hayatına ayırarak, “Bazıları Onurun Peşinde Gezer, Bazıları ise; O Nur’un!..” başlığını atması dikkat çekti.

İlerleyen sayfalarda Kumru Belediye Başkan Adaylarına geniş yer veren Kumru Destan Gazetesi Kumru İmam Hatip Lisesi Öğrencilerinden Sebahat Tahnal’ın Filistin için yazdığı yazıya da sayfalarına taşıdı.

Karadeniz Görme Engelliler Derneği’nin faaliyetlerine de geniş yer veren Kumru Destan Gazetesi Genel Başkan Faruk Teber’in hayatına ve yaptığı çalışmalara da geniş yer ayırdı.

Kumru Haber Grubu İnternet Siteleri olarak ilk sayısını son derece zengin bulduğumuz Kumru Destan Gazetesine yayın hayatında başarılar diliyoruz… Bekir AKKAYA/KUMRU HABER/KUMRU

*************

DESTAN GAZETESİ İRTİBAT:

Samur Mahallesi Atatürk Caddesi, No : 43 KUMRU/ORDU

TELEFON: 0 452 641 20 66

**************


Hiç yorum yok: